Drzwi w atrakcyjnej cenie

Dzisiejsze nowoczesne wnętrza cechuje najwyższa jakość użytych materiałów. Właściwie dobrane i dopasowane drzwi odmienią oblicze Państwa wymarzonego wnętrza i otworzą przed Państwem zupełnie nowe możliwości. Od ponad 19 lat specjalizujemy się w sprzedaży i montażu drzwi od największych polskich producentów. W naszej ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, przeciwpożarowe, wejściowe, specjalistyczne (pracownie RTG), drzwi przesuwne oraz okna. Jeżeli szukają Państwo solidnych drzwi w przystępnej cenie, które charakteryzują się nie tylko walorami estetycznymi, ale także jakością wykonania każego detalu - zapraszamy do kontaktu! Od wielu lat nasza firma współpracuje z wiodącym producentem drzwi POL-SKONE. W naszej ofercie posiadamy stolarkę skierowaną do szerokiego grona odbiorców.

Autoryzowana Grupa Montażowa POL-SKONE Lublin

Nasza ekipa montażowa przeszła szkolenie i autoryzacje montażową z prawidłowego montaż stolarki w siedzibie Producenta, dlatego możemy Państwu zaoferować profesjonalną usługę montażu oraz rozszerzenie gwarancji. Nasze doświadczenie w branży stolarki otworowej połączone ze stale aktualizowaną wiedzą dotyczącą rynkowych nowości stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. Gwarantujemy Państwu nasze profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie niezbędnych pomiarów.

Zapewniamy pomoc techniczną na każdym etapie współpracy. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji w stolarkę otworową na terenie miasta Lublin oraz województwa lubelskiego. Nasze drzwi można znaleźć w sądach, urzędach, szkołach, biurowcach oraz budynkach wielomieszkaniowych. Jako specjaliści jesteśmy w stanie Państwu doradzić optymalny wybór.Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na terminowość dostawy i montażu, transport na teren inwestycji, szybki oraz profesjonalny montaż. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu wykonania bezpłatnego pomiaru otworów montażowych przez naszego przedstawiciela lub wyceny drzwi do Państwa mieszkania lub domu. Korzystając z naszych usług będą Państwo na pewno zadowoleni.

Autoryzowana Grupa Montażowa POL-SKONE Lublin
0
0
0
0

Przykładowe realizacje