Firma remontowo-budowlana Complex-Bud istnieje na rynku od 1997 roku. Przed ponad 19 lat naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 200 różnego rodzaju remontów mieszkań, domów jednorodzinnych, lokali użytkowych oraz biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Lublin | Świdnik | Puławy | okolice

Nasza Firma zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, w zakresie kompleksowych remontów oraz prac związanych z wykończeniem wnętrz, na terenie województwa lubelskiego a w szczególności Lublina, Świdnika, Puław, Lubartowa i okolic.Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi jakie posiadają nasi pracownicy, stanowią oni zgrane brygady co pozwala na wykonanie dużej ilości robót w krótkim czasie.

Jesteśmy solidną firmą remontowo-budowlaną, która od ponad 19 lat specjalizuje się w remontach mieszkań, lokali użytkowych, domów, kompleksowych wykończeniach wnętrz na podstawie aranżacji własnej inwestora lub współ-pracującego z nami biura architektonicznego. Posiadamy odpowiednie przeszkolenia i uprawnienia do wykonywania instalacji elektyrcznych, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Używamy profesjonalnych narzędzi i systematycznie szkolimy naszych pracowników. Każda budowa podlega inspektorowi terenowemu, który czuwa nad jakością wykonywanych prac. Zawsze sprzątamy po przeprowadzonych przez nas pracach.

0
0
0
0

Przykładowe realizacje