Poszukujemy projektantów i architektów wnętrz chcących nawiązać współpracę przy realizacji inwestycji oraz aranżacji wnętrz. Jeżeli również Państwo są zainteresowani współpracą z nami, prosimy o zgłoszenie swojej firmy!


Stała i stabilna współpraca

Zapraszamy do stałej współpracy wszystkich architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz oraz osób, potrzebujących fachowego wsparcia w zakresie wykończeń wnętrz w realizacji swoich inwestycji i projektów.

Oferujemy bardzo korzystne warunki prowizyjne dla firm, które podejmą z nami współpracę. Zapewniamy odpowiednie narzędzia wspierające sprzedaż takie jak wzorniki kolorów, biblioteki CAD produktów, fachowe doradztwo oraz kompleksowe wyceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani i potrzebują więcej szczegółów, prosimy o wysłanie zapytania z krótką charakterystyką firmy.

Generalnym wykonawcom oraz Firmom deweloperskim potrzebującym sprawnego i profesjonalnego wsparcia w zakresie wykończeń wnętrz przy realizacji swoich inwestycji i projektów oferujemy szeroki zakres drzwi wewnętrznych, wejściowych i przeciwpożarowych w hurtowych cenach, połączonych dodatkowo z wykonaniem usługi montażu przez autoryzowaną grupę montażową. Kompleksowa opieka nad inwestycją z naszej strony polega na doradztwie technicznym, przygotowaniu korzystnej cenowo i jakościowo oferty, sporządzeniu zamówienia, przez kontrolę realizacji aż po zapewnienie terminowej dostawy.

0
0
0
0

Przykładowe realizacje